Meist

Port One OÜ on alates 2000. aastast pakkunud tankimise võimalust autotranspordi- jalogistikaettevõttele Eestist, Lätist ja Leedust.

2021 aasta suvest kuulume 100%-liselt Novofleet VGmbH-le, mis on valdkonna juhtiva teenusepakkuja DKV Mobility Group osa.

Tänaseks on meie klientide kasutuses enam kui 63 000 tanklat ning ligi 413 000 elektrilaadimispunkti enam kui 50 riigis.
Samuti on aktiivsed tuhanded autopesulad, parklad, rehviparandus- ja remonditöökojad ning sajad raudtee- ja praamiühendused.

Kasutades meie kaarte on kliendil võimalik panustada ka kliimaneutraalsuse saavutamisesse.

Lisaks pakume teemaksude tasumise võimalust enamuses Euroopa riikides, sealjuures ka universaalboksi Euroopa peamiste teede tarbeks.

Koostöös REMOBISega pakume käibemaksude ning kütuseaktsiiside tagastamist, sealhulgas ka kiirtagastust.

Meie pikaajaline koostöö IDS-iga (Kuwait Petroleum) annab kliendile lisavõimaluse kasutada turvalist ja raskeveokitele fokusseeritud tanklavõrku Euroopas.

Arveldamine on selge ja täpne, tehingud ja arved on jälgitavad on-line iseteeninduses. Meiega koos saate jälgida enda kuluefektiivsust – selles aitavad teid ka meie müügiesindajad.

Soovime teile pakkuda pikaajalist partnerlust, valdkonna parimat hinna ja kvaliteedi suhet, lihtsat ja mugavat asjaajamist ning kaasaegseid lahendusi!

Personaalsete hindade vaatamiseks sisenege iseteenindussse ja valige menüüpunkt "Personal price map"