Meist

Port One OÜ on alates 2000. aastast pakkunud tankimise võimalust autotranspordi- ja logistikaettevõttele Eestist, Lätist ja Leedust. Tänaseks teenindame ka Poola kliente ja lisandunud on hulgaliselt tankimisvõimalusi ja lisateenuseid. Meie kaudu on võimalik tankida 30 riigis üle Ida- ja Lääne-Euroopa – Austria, Belgia, Bulgaaria, Eesti, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Sloveenia, Slovakkia, Soome, Suur-Britannia, Taani, Tšehhi, Ukraina, Ungari, Lisaks pakume teemaksude tasumise võimalust 17 riigis ja käibemaksu ning kütuseaktsiisi tagastamist.

Meiega on mugav ja turvaline osta välisriikides kütust, tasuda teemakse ja taotleda tagasi käibemaksu ja aktsiisi – arveldate Eestis Eesti firmaga, tehingukursid eri valuutadest eurosse on soodsad, arveldamine selge ja täpne, tehingute ja arvete jälgimine on võimalik on-line iseteeninduses. Kohaliku ettevõtjana on meie teenindus paindlikum kui rahvusvahelistel suurettevõtetel – kliendi soovide, vajaduste ja ettepanekutega arvestatakse võimalikult palju.

Soovime pakkuda pikaajalist partnerlust, valdkonna parimat hinna- ja kvaliteedisuhet, lihtsat ja mugavat asjaajamist ning kaasaegseid lahendusi!

Personaalsete hindade vaatamiseks sisenege iseteenindussse ja valige menüüpunkt "Personal price map"